Zincir bağlantı çit kumaş ve parçaları ve metal kafesler için profesyonel.

Yüksek Kalite, resonable fiyat ve en iyi hizmeti

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD

Certifications
Çin AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD Sertifikalar
Çin AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD Sertifikalar
Customers Reviews
Zincir Bağlantı Çit Aksesuarları (Brance bandı, Gergi Bandı, Uç Rayları, Kelepçeler, Menteşeler ...) Chainlink Kapımı Asmak İçin Harika Çalıştı.

—— Terena

Mükemmel.

—— Jonson Hex

Golden Retriever'ımı tutmak için Zincir Bağlantı Çitimi Yükseltmek İçin Tam Olarak İhtiyacım Olan Şey.

—— Bryon

Merhaba Karen, Daha Fazla Ekran Mesh Filtresi Almayı Bekliyoruz. Daha Önce Satın Aldığımız Çok İyi Çalıştı.

—— Suzy

Ben sohbet şimdi

AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD

AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : XR
No. Çalışanları : 60~80
Yıllık satış : 1million-5million
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%

BİR PING XI RUN METAL MESH CO., LTD

 

Firmamız çin'de en büyük tel örgü üretim üssü, Canda Industrial Anping County, Hebei Province. Endüstriyel Anping İlçesi, Hebei Eyaleti. The main products are chain link fence fabric and accessories series, metal decoration series, metal protection series. Ana ürünleri zincir bağlantı çit kumaş ve aksesuar serisi, metal dekorasyon serisi, metal koruma serisi.

 

Chain link fence fabric and accessories series include different size of chain link fence fabric and various accessories and connectors on the door. Zincir bağlantı çit kumaş ve aksesuar serisi farklı boyutta zincir bağlantı çit kumaş ve çeşitli aksesuarlar ve kapı konektörleri içerir. At present, the main fence accessories have more than 200 styles, involving more than 400 specifications, sizes and galvanized or spray-coated surfaces have reached international standards. Şu anda, ana çit aksesuarları 200'den fazla stile sahiptir, 400'den fazla özellik, boyut ve galvanizli veya sprey kaplı yüzeyler uluslararası standartlara ulaşmıştır. Market standards, selling domestic and overseas markets all year round (US, Canada, Mexico, Middle East, Australia and European markets). Piyasa standartları, yıl boyunca yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satış (ABD, Kanada, Meksika, Orta Doğu, Avustralya ve Avrupa pazarları).

 

Metal dekorasyon ve metal koruma serisi esas olarak sergi salonlarının, otellerin, lüks oturma odası ekran kurulumlarının, ofis binalarının, lüks balo salonlarının, iş salonlarının, büyük alışveriş merkezlerinin, spor merkezlerinin vb. İç ve dış dekorasyonuna uygulanabilir. merdivenler, karakteristik binaların korkulukları Aynı zamanda belirli bir koruyucu rol oynar ve tüm yıl boyunca yerli ve yabancı ülkelere (Avrupa, Amerika, Avustralya ve diğer pazarlara) ihraç edilir.

 

The company has strict and perfect production, quality inspection, packaging, logistics and other scientific management systems. Şirket sıkı ve mükemmel üretim, kalite kontrol, ambalaj, lojistik ve diğer bilimsel yönetim sistemleri. Each product is processed and manufactured with strict monitoring and reliable quality. Her ürün sıkı izleme ve güvenilir kalite ile işlenir ve üretilir. With 10 years of rich production experience, excellent product quality, 10 yıllık zengin üretim tecrübesi, mükemmel ürün kalitesi, reasonabke fiyatlar ve Dürüst yönetim, bizim şirket yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerden övgü kazandı ..

Anping Xirun Hasır Ürün:% s Co., Ltd. sincerely hopes to work together with customers at home and abroad on the basis of mutual benefit to build a better future. Co, Ltd içtenlikle daha iyi bir gelecek inşa etmek için karşılıklı yarar temelinde yurtiçinde ve yurtdışında müşterileri ile birlikte çalışmak istiyor. We sincerely welcome Biz içtenlikle hoş geldiniz Müşteriler bizim fabrika ziyaret, rehberlik ve iş müzakere.

 

Çin AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD şirket Profili 0

İletişim bilgileri
AN PING XI RUN METAL MESH CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Karen

Tel: +86 13313183108

Faks: 86-133-1318-3108

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)